ZASADY PUBLIKOWANIAInternetowy Kantor Wydawniczy „Szkice Zbąszyńskie” Muzeum Regio-nalnego Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła stawia sobie za cel publikowanie i udostępnianie czytelnikom artykułów i materiałów obejmujących wszystkie dziedziny życia – od historii, kultury, po sport, turystykę i przyrodę, mówiących tak o wielkich wydarzeniach, jak i o tych rodzinnych, często kameralnych, a ważnych dla małych społeczności lokalnych naszej „małej Ojczyzny”.

Autorzy przygotowują opracowania na nośnikach elektronicznych (dyskietki, płyty CD, przesyłają pocztą e – mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w formie tekstu znormalizowanego, czcionka Times New Roman wys.14. Można dołączyć materiał ilustracyjny, przypisy, bibliografię.

Wszystkie publikowane materiały będą katalogowane i archiwizowane i być może przy pozyskaniu odpowiednich środków finansowych, uda się je opublikować w formie drukowanej.
Autorzy i wszystkie osoby pracujące przy wydawaniu „Szkiców Zbąszyńskich”, tak jak dotąd, nie otrzymują honorariów. Jednakże respektowane są pra-wa autorskie, jak przy każdej publikacji.

Address
Fax