Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Kultury - Katarzyna Kutzmann- Solarek oraz komisja rekrutacyjna informują, iż w wyniku wolnego i konkurencyjnego naboru na dwa wolne stanowiska młodszego bibliotekarza w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu wybrane zostały Panie Magdalena Nowak i Ewelina Łakoma, osoby najlepiej spełniające oczekiwania pracodawcy w związku ze specyfiką zatrudnienia na tym stanowisku.

 

 


 

1. Ogłoszenie o naborze na stanowisko: MŁODSZY BIBLIOTEKARZ  

Data zamieszczenia: 12.07.2019

Numer ogłoszenia: ZCK.111.1.2019

 

Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz osobowy

Oświadczenie 

 


 

 

Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Kultury informuje, iż w wyniku wolnego i konkurencyjnego naboru na stanowisko urzędnicze – Inspektor ochrony danych wybrany został Pan Maciej Ziegler, osoba najlepiej spełniającą oczekiwania pracodawcy w związku ze specyfiką zatrudnienia na tym stanowisku.

 


 

2. Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze - Inspektor ochrony danych

 

Data zamieszczenia: 14.09.2018
Numer ogłoszenia: ZCK.111.2.2018

 

 


 

 

Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Kultury i Kierownik Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu informują, iż w wyniku wolnego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko młodszy bibliotekarz w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu wybrana została Pani Małgorzata Strażyńska, osoba najlepiej spełniającą oczekiwania pracodawcy w związku ze specyfiką zatrudnienia na tym stanowisku.

 

 


 

1. Ogłoszenie o naborze na stanowisko: MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

 

Data zamieszczenia: 06.04.2018
Numer ogłoszenia: ZCK.111.1.2018

 

 


 

3. OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO MŁODSZY INSTRUKTOR ARTYSTYCZNY DS. FOLKLORU

 

Data zamieszczenia: 13.09.2017
Numer ogłoszenia: ZCK.111.3.2017

 

 


 

Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Kultury i Kierownik Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu informują, iż w wyniku wolnego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko młodszy bibliotekarz w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu wybrana została Pani Edyta Pawlak, osoba najlepiej spełniającą oczekiwania pracodawcy w związku ze specyfiką zatrudnienia na tym stanowisku.

 

Kandydatka spełniła wymagania formalne. Podczas rozmowy 25.08.2017 r. komisja stwierdziła, że kandydatka posiada odpowiednie predyspozycję, umiejętności i wiedzę gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku młodszy bibliotekarz. Wykazała się także dobrą znajomością zagadnień związanych z zadaniami realizowanymi na tym stanowisku i zaproponowała najciekawsze i najbardziej realne działania, które Biblioteka mogłaby realizować w ramach swej misji, ma duże umiejętności w pracy z programami graficznymi i jako magister sztuki posiada uprawnienia pedagogiczne (arteterapia).

 

 


 

2. Ogłoszenie o naborze na stanowisko: MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

 

Data zamieszczenia: 14.07.2017
Numer ogłoszenia: ZCK.111.2.2017

 

 


 

Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Kultury i Kierownik Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu informują, iż w wyniku wolnego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko młodszy bibliotekarz
w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu wybrana została Pani Marta Woźniak, która najlepiej 
spełnia oczekiwania pracodawcy w związku ze specyfiką zatrudnienia na tym stanowisku.

 


 

1. Ogłoszenie o naborze na stanowisko: MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

Data zamieszczenia: 05.04.2017
Numer ogłoszenia: ZCK.111.1.2017

 

 


 

Informujemy, że w dniu 16.12.2015 r. odbyły się rozmowy rekrutacyjne z kandydatkami na stanowisko młodszego bibliotekarza w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu. Komisja w składzie: dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Kultury, Katarzyna Kutzmann-Solarek, kierownik Biblioteki Publicznej w  Zbąszyniu, Anita Rucioch-Gołek oraz Katarzyna Tobys, starszy bibliotekarz zatrudniona w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu, wybrała na to stanowisko osobę najlepiej spełniającą oczekiwania pracodawcy w związku ze specyfiką zatrudnienia na tym stanowisku, panią Darię Winiecką.

 

 
2. Ogłoszenie o naborze na stanowisko: MŁODSZY BIBLIOTEKARZ

Data zamieszczenia: 20.11.2015
Numer ogłoszenia: ZCK.111.2.2015

 


 

Informujemy, że w dniu 9.03.2015 odbył się konkurs na kierownika Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu. Komisja w składzie: burmistrz Tomasz Kurasiński, Mateusz Basiński oraz dyr. Zbąszyńskiego Centrum Kultury Katarzyna Kutzmann-Solarek, z sześciu kandydatek, wybrała Panią Anitę Rucioch-Gołek.
Nowa Pani Kierownik rozpocznie pracę w poniedziałek 16.03.2015 r.


1. Ogłoszenie o naborze na stanowisko: KIEROWNIK BIBLIOTEKI

Data zamieszczenia: 02.02.2015 r.
Numer ogłoszenia: ZCK.111.1.2015

Ogłoszenie archiwalne